DangerLink MuOnline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DangerLink MuOnline

Game Zone Version 97d99i
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си !

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
qwerqwer




Брой мнения : 2
Join date : 01.12.2013

БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! Empty
ПисанеЗаглавие: БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си !   БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! EmptyНед Дек 01, 2013 5:51 pm

Супер Доне го нямаше цял месец 3 седмици подред нямаше награди и ранк вместо да даде 3-ни награди каквито би трябвало да даде той даде единични и не ми даде на героя наградата от скай насичкото отгоре от рена и стоне даде супер боклуци ама заеби това преди малко като написах темата с моя акаунт тази същата тема и му написах в скайп че е некоректен защото ние играем и потдържаме ранк и топ пича вместо нещо да ми каже ме блокира в скайпа и ми блокира акаунта във форума.... нестига че ние сме ощетени заради него ами като му направиш забележка и те блокирва...чакай малко моето момче грам не постъпваш коректно към играчите си...за какво ми блокира акаунта понеже съм прав ли? Браво Доне така се отнасяй с играчите си скоро никой няма да играе в сървара и то ще е само заради теб Евала пичага!
Върнете се в началото Go down
HOODINI

HOODINI


Брой мнения : 11
Join date : 05.08.2013

БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си !   БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! EmptyНед Дек 01, 2013 6:42 pm

Ти сега ли го разбра ?Laughing 
Върнете се в началото Go down
qwerqwer




Брой мнения : 2
Join date : 01.12.2013

БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си !   БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! EmptyНед Дек 01, 2013 7:11 pm

за жалост да винаги съм се държал коректно с него имал съм проблеми с героя смс центъра нямал сам кредити и така на татак цял куп мизерий за който той е виновен и по сървара дори... званял сам му по телефона най коректно съм му обеснявал проблема и съм проявявал разбиране а той постъпи като пълен....страшно некоректно нестига че не си свърши работата подобаващо ами без грам разбиране ме блокира в скайп и във форума защото няма какво да направи...а не би трябвало да постъпи така .... неам думи просто....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си !   БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
БРАВО ДОНЕ така се прави ЕВАЛА ти си !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» браво done pozdravleniq
» Въпрос към Доне
» Въпрос към Доне
» Stats. Доне ...............
» ДО ЦЕЛИЯ ЕКИП НА ДОНЕ !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DangerLink MuOnline :: OFF Topic-
Идете на: