DangerLink MuOnline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DangerLink MuOnline

Game Zone Version 97d99i
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Исчезнали герои

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
karcera.1996




Брой мнения : 2
Join date : 04.12.2013

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyСря Дек 04, 2013 7:33 pm

Защо ми няма героите в Акаунта Smile във контрол панела ми ги има но като вляза във играта ги няма Sad
Върнете се в началото Go down
HeavyMetal

HeavyMetal


Брой мнения : 9
Join date : 29.07.2013

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyСря Дек 04, 2013 7:40 pm

Абе верно какво става confused confused confused 
Върнете се в началото Go down
karcera.1996




Брой мнения : 2
Join date : 04.12.2013

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyСря Дек 04, 2013 7:54 pm

uf kvo da praq sega Very Happy
Върнете се в началото Go down
Done
Administrator
Administrator
Done


Брой мнения : 96
Join date : 04.06.2013
Age : 33
Местожителство : Габрово

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyСря Дек 04, 2013 8:52 pm

Оправени са.
Върнете се в началото Go down
http://dangerlink.net
Overkill




Брой мнения : 6
Join date : 09.10.2013

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyСря Дек 04, 2013 9:08 pm

Понеже не ми дава да постна нова тема ще пиша тук.Предполагам всички разбраха, че си командирован някъде и нямаш възможност да обръщаш голямо внимание на сървара, но поглеждай от време на време и скайпа за връзка с тебе или ако ти не можеш то някои от ГМ екипа за да получаваме поне някакъв отговор за посочените от нас проблеми - това го пиша не защото не съм получавал адекватен отговор или реакция за даден проблем (колкото и рядко да се случва това) от твоя страна а защото DangerLink Support - EX!LE не съм го засичал онлайин много време а аз съм човек с много свободно време и скайпа ми е включен 10 до 14 часа дневно.Wink
Върнете се в началото Go down
Done
Administrator
Administrator
Done


Брой мнения : 96
Join date : 04.06.2013
Age : 33
Местожителство : Габрово

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyЧет Дек 05, 2013 8:13 am

Да, прав си и съм взел мерки спокойно.
Върнете се в началото Go down
http://dangerlink.net
Overkill




Брой мнения : 6
Join date : 09.10.2013

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyЧет Дек 05, 2013 2:17 pm

И отново не ми дава да постна нова тема във форума и затова пак тука ще пиша.На 03.12  в  21.48 изпратих смс за 2.40лв. от номер 0898 595 334 на акаунт huligan1, като с получените кредити върнах BL@CKDEATH v acc davils2  1 рес назад .На следващата сутрин се оказва, че героя не е връщан.Не ми трябват кредитите а ми върни героя  1 рес назад както си беше.
Върнете се в началото Go down
vangog




Брой мнения : 3
Join date : 13.06.2013

Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои EmptyПон Дек 09, 2013 12:55 pm

acc rembrant нема нито 1 герой
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Исчезнали герои Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Исчезнали герои   Исчезнали герои Empty

Върнете се в началото Go down
 
Исчезнали герои
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изчезнали герои.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DangerLink MuOnline :: Кошче-
Идете на: