DangerLink MuOnline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DangerLink MuOnline

Game Zone Version 97d99i
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво стана ... ?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
metalftw




Брой мнения : 4
Join date : 03.01.2014

Какво стана ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво стана ... ?   Какво стана ... ? EmptyПет Яну 03, 2014 4:19 pm

Здравейте ! Може би е малко тъп въпрос, но какво стана със ВСИЧКИ играчи в сървъра ?
Аз като гледам .. едвам 8-9 човека онлайн и сървъра още се поддържа ..
Помня като бях малък и играх в DANGERLINK колко много хора имаше, сега какво стана ?
Вярно, трудно се вдига забелязъл съм го Very Happy На първи левел едвам едвам .. Ама все пак .. По - рано имаше толкова много хора
Ако някой отговори ще е супер ... Толкова ми липсваше сървъра от детството ми, а сега като влязох .. Аз се чудя дали има някой за по едно здрасти о.О
Върнете се в началото Go down
Done
Administrator
Administrator
Done


Брой мнения : 96
Join date : 04.06.2013
Age : 33
Местожителство : Габрово

Какво стана ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво стана ... ?   Какво стана ... ? EmptyПет Яну 03, 2014 4:27 pm

Серия от проблеми за кратък период от време, липсата ми на свободно време да ги оправям бързо и хората се дръпнаха. Сървъра си продължава и рано или късно пак ще има хора. Просто има моменти, когато пада ниско, няма сървър, който да него е преодолял.
Върнете се в началото Go down
http://dangerlink.net
metalftw




Брой мнения : 4
Join date : 03.01.2014

Какво стана ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Ok   Какво стана ... ? EmptyПет Яну 03, 2014 4:41 pm

Ясно .. Помислих че е заради трудното дигане ;д Тъпо съм мислил ..
Не бях влизал отдавна пък и старото ацц ми го няма реших да почна
И като гледах няма хора .. Сега разбрах .. Мерси ..
А, ако може да попитам ... Как се дига най - лесно ? Имам предвид едвам се намират монстъри или то в това е целта ? Защото като съм гледал други хард сървъри 50х или 100х все пак има бая .. Няма да ги рекламирам просто питам ?
Върнете се в началото Go down
metalftw




Брой мнения : 4
Join date : 03.01.2014

Какво стана ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво стана ... ?   Какво стана ... ? EmptyПет Яну 03, 2014 4:43 pm

Това е друга тема .. НО между другото и аз съм от габрово .. Един наш съсед беше админ в сървъра .. Май ника му беше ICE Казва се Марин, но това е друга тема ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво стана ... ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво стана ... ?   Какво стана ... ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво стана ... ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» какво стана с кредитите
» Какво стана с стария сервер?
» Какво става
» Какво става???
» Какво се случи с експириънса?!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DangerLink MuOnline :: OFF Topic-
Идете на: